Antika HALI Alanlar Ulusta

Halının eski olması en önemli etkenlerden olmaktadır. Bu çok önemlidir. Bunun dışında da seneden ve eskilikten önce o halının kim tarafından (Kim derken ona değer katan tarihi bir uygarlık yada tarihi bir kişi olabilir) hangi malzeme ile ve  ne kadar özen ile dokunduğu daha önemli olmaktadır. Mesela Anadolu’da dokunan halılar daha değerli olmaktadır. Bunun nedeni ise; daha özellikli halılar olmaktadır. Halıların özen ile dokunmasıda tabiki çok önemli bir konudur.Hereke halısı, Kayseri halısı ve Isparta halısı da değerli halılardır; ama bunların çeşitleri çok fazla olmaktadır, bu nedenle de Anadolu’da dokunmuş olan halılar bu açıdan daha değerli ve daha antika değeri fazla olan halılar olmaktadır. Tüm dünya çapında kalitesi ile kendini kanıtlamıştır Anadolumuzun güzide halıları. Dediğimiz gibi Tarihi Halı Alanlar diyince biz bu işte iddialıyız. Genelde işiniz antika ile ise satış yapacağınız kişinin yada firmnın bu alanın uzmanı olmasına dikkat ediniz. Antikada En iyi olan firmalar ile çalışın mutlaka. Antika halı ve tarihi halı alımı konusunda aklınıza geleni sormak için bizi arayın.

Siz de bu işi çok severek yapan, parayı 2. planda düşünen ve verilmiş olan emeğe saygı duyan Aydoğan Ticaret ile ticaretinizi gerçekleştirin ve antika halılarınızı değerlendirirken karlı memnun çıkın.

Eğer sizde de eski ve antika değeri olan halılara sahipseniz; buradan antika halınızın değerinin karşılığını bulabilirsiniz.  Antika Halı Alanlar ulusta diyince bir çok kişinin aklına bizim firmamız gelir. Aklınıza takılanı sormak için bizi arayınız.

Anafartalar Mahallesi
Opera Meydanı
Çalıkuşu sokak No 3
Ulus ANKARA
murataydogan06@windowslive.com

Antika Halı Alanlar ve Tarihi Halı Alanlar

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s